Pink Nyhamn hall

177,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Viimase 30 päeva madalaim hind: 150,45

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Traditsiooniline ja lihtne disain, mis oma lihtsusega ei jää alla praktilisusele ning stiilile – see on Nyhamn sarja kodumööbel.

Nutika disainiga pink Nyhamn leiab nii praktilist kastust kui ilmestab interjööri oma puhta disainikeelega. Madal pink on ideaalne just esikusse, kus vajame jalanõude vahetamisel korraks istumispaika. Lisaks pakuvad kaks sahtlit võimalust hoiustada kindad-mütsid või kingalusikad jms kenasti organiseeritult kindlas paigas. Avatud mahukad riiuliosad sobivad näiteks susside, ajakirjade või väiksemate korvikeste panipaigaks.

Nyhamn sarja hästi läbimõeldud mööbliesemed pakuvad asjadele panipaika, samal ajal viimistledes interjööri kauni detailina. Komplekteeri kokku sama sarja erinevaid esemeid loomaks täiuslikult harmoonilist sisustust läbi iga toa.

Pink Nyhamn on vastupidav, kvaliteetne ja oma klassikalise, kuid tagasihoidliku stiiliga sobib väga paljudesse kodudesse. Kapil on kaks sahtlit ning nende all kaks avatud sahtliosa. Vasetooni sahtlinupud mõjuvad stiilse aksessuaarina, andes sellele viimistletud välimuse. Pink Nyhamn on mitmeotstarbeline mööbliese, mis sobib tegelikult paljudesse ruumidesse – elumajas nii elutuppa, kodukontorisse, magamistuppa. Pink Nyhamn leiab omale rakendust igas ruumis!

Tugevad neljakandilised jalad tõstavad kapi veidi kõrgemale, muutes koguilme kergemaks. Pink Nyhamn on valikus ka valgena.

Mõõdud: 102 x 41 x 55 cm (Laius x sügavus x kõrgus)

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055