Pleed Karla / 125×170 cm

174,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kaunis kodu on tõenäoliselt enamiku inimeste soov. Kaunidus hõlmab mitut erinevat asja – nii välimust, asju, aga ka inimsuhteid ja armastust. Kodusoojuselgi on ju mitu erinevat tasandit, tegemist ei ole ainult füüsilise soojusega.

Valides õiged värvitoonid, sisustuselemendid ja sobitades need kõik omavahel täiuslikult ka kokku, ongi võimalik muuta tuba ilusaks. Sisustustekstiil, mille alla kuuluvad dekoratiivpadjad ja -tekid, loovad palju õdusat atmosfääri. Kavalamad kodukujundajad teavad, et mõttekas on seinad-laed-põrandad teha suhteliselt tagasihoidlikud, sest tekstiili ja dekoratsiooniga saab igal aastaajal uue kujunduse luua!

Sisustustekstiilide tootja Lennol pakub igal hooajal uusi ja põnevaid tooteid.

Pleed Karla on hallikalt naturaalset värvi ja seda ilustavad lilleornamendid, muutes kodu romantiliseks, kunstipäraseks ja hubaseks. Pleed sobib imeliselt nii elutuppa diivanile, aga ka magamistuppa voodile. Kombineeri pleedi ka samas stiilis padjaga!

Mõõdud: 125×170 cm

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055