Põrandalamp Splitit

497,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Viimase 30 päeva madalaim hind: 422,45

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Aina rohkem armastatakse sisekujunduses „müravabadust“. Ei mingeid liigseid mööbliesemeid, detaile, värve. Minimalism on tulnud, et jääda – see stiil püsib alati trendikas! Väheste asjade keskel elamine on stressivaba ning energiat loov. Lisaks sellele on lihtsa, ent elegantse joonega disainiga mööbli valik väga lai. Ka see minimalistlik põrandalamp Splitit on justkui loodud modernsesse interjööri!

Me kõik teame, et õige valgustuse valimine tuppa on kodusisustamisel üks keerulisemaid ülesandeid. Üldvalgusteid on väga palju erinevaid liike, alates põrandalampidest ning lõpetades süvisvalgustitega – igaühel neist oma funktsioon. Hoolikalt valitud põrandalamp sobib täitma nii lugemislambi hubase meeleoluvalguse tekitaja rolli.

Lisaks minimalistlikele sisustuselementidele on interjöörides jätkuvalt trendikas ka skandinaavialik naturaalsus ning ehedus. Põrandalamp Splitit võlubki oma lihtsusega: kvaliteetsest puidust valmistatud kolmeharuline jalg tipneb klassikalise tumeda lambivarjuga.

Põrandalamp Splitit sobib ideaalselt nii elutuppa diivani kui ka magamistuppa voodi kõrvale. Kuna kupli osa on painutatav, siis saad seda lustakalt ka ühele või teisele poole viltu sättida.

Mõõdud: 166 cm (kõrgus)

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055