Serveerimiskäru Costa

370,00 296,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat, Osaliselt laos, küsi saadavust!

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Costa välimööbliga veedad unistuste suve!

Suvemööbel Costa on just selline, nagu me kõik sooviksime. Piisavalt soliidne ja kvaliteetne, piisavalt õdus ja pehme, piisavalt rahulik – aga ka lahe. Naudi suviseid hetki vabas õhus!

Serveerimiskäru Costa on stiilne ja nutikas abivahend igale terrassile või puhkenurka. Serveerimiskäru sobib hästi nii toitude/jookide serveerimiseks kui ka abilauaks nii sise- kui  välistingimustesse. Metall musta raami ja tiigipuust detailid loovad harmoonilise koosluse stiilsest aiamööblist. Suure rattad hõlbustavad käru liigutamist.

Costa hooldusvabasse tooteperre kuuluvad veel teisigi tooteid – komplekteeri need kokku ja moodusta harmooniline ala. Mööbli muudab vastupidavaks matt-mustaks värvitud kerge alumiiniumist raam. Costa seeria äärmiselt õnnestunud disain ühendab metalli jaheduse ja puidu naturaalsuse; halli tooni luksusliku tagasihoidlikkuse ja patjade kutsuva pehmuse. Tulemuseks on komplekt, mida silm naudib.

Serveerimiskäru Costa on valmistatud naturaalsest kvaliteetsest tiigipuust ning raam mustaks viimistletud alumiiniumist. Käru peidab eneses mitmeid võimalusi hõrgutiste serveerimiseks ning alumises osas on spetsiaalne panipaik näiteks klaaside või pudelite transportimiseks. Puhastamiseks piisab niiskest lapist, tiigipuust osi võib hooldada ka spetsiaalse tiigipuu hoolduseks ettenähtud ainega. Tiigipuu võib jätta ka täiesti töötlemata, sellisel juhul tuhmub puit ajapikku iseloomulikku hallikat tooni.

Komplekteeri juurde ka teised samasse sarja kuuluvad tooted harmoonilise terrassiala loomiseks!

Mõõdud: 77 x 49 x 69 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055