Söögilaud Parga

1 022,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Hinnatud tiigipuust mööbel on luksuslik ja looduslähedane!

Ümara lauaplaadiga söögilaud Parga on kujundatud kiirekujulistest lippidest. Ümaravormilised neli jalga on disainitud kalde alla, andes lauale stabiilsuse ja tugevuse. Suur ümar laud mahutab enda ümber mugavalt neljase seltskonna.

Stiilipuhas söögilaud Parga sobitub kokku nii teiste puidust mööbliesemetega kui ka näiteks õhulise metallraamist toolidega. Tugev täispuidust laud on ehteks igal terrassil ja aias!

Tiigipuust lauda Parga on soovitatav puhastada niiske lapiga. Tiigipuu ise otseselt erihooldust ei vaja, kuid soovi korral võib seda töödelda spetsiaalselt selleks ettenähtud vahendiga. Töötlemata tiigipuu muutub aja jooksul hallikamaks, andes sellele iseloomuliku ilme, mis võib olla ka stiililiselt taotluslik.

Mõõtmed: 120 x 73 cm (diameeter x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055