Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Sara 180 / tamm / 180x95x76 cm

965,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg üle 10 nädala

Tootja: Pohjanmaan

Viimase 30 päeva madalaim hind: 772,00

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tammepuidust söögilaud on tugevuse ja vastupidavuse sümbol!

Pere on just nii tugev kui on selle traditsioonid. Üks parimaid peretraditsioone on üheskoos hommikukohvi nautimine ja õhtust einestamine. Tammepuidust söögilaud Sara on soojade emotsioonide ja ühiste mälestuse keskmesse ainuõige valik!

Tammepuidust söögilaud Sara on materjalile kohaselt traditsioonilise ja väärika disainiga. Söögilauda kaunistab iga laua puhul ainulaadne puidumuster, mis lisab sinu kodule soojust ja hubasust. Teadupärast on tammepuidust mööbel äärmiselt vastupidav ja muutub ajapikku aina ilusamaks, seega võid kindel olla, et söögilaud Sara võõrustab sinu pere suursündmusi aastaid.

Tammepuidust söögilaud Sara mõõdud on 180x95x76 cm (Pikkus x Laius x Kõrgus), võimaldades korraga söögilaua taha koguneda 6-8 inimesel. Tegu on suurepärase lauaga, millega tuua põhjamaisesse kodusse soojust või täiustada maalähedase interjööriga söögituba – tammepuidust söögilaud on alati laitmatult soliidne.

Kui soovid aga muud värvi viimistlusega, suuruses või hoopis klaaspinnaga lauda, küsi lisa!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055