Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Sara 180 / valge / 180x95x76 cm

906,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg üle 10 nädala

Tootja: Pohjanmaan

Viimase 30 päeva madalaim hind: 724,80

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Valge pikk söögilaud lummab värskusega!

Pere on just nii tugev kui on selle traditsioonid. Üks parimaid peretraditsioone on üheskoos hommikukohvi nautimine ja õhtust einestamine. Valge pikk söögilaud Sara on soojade emotsioonide ja ühiste mälestuse keskmesse ainuõige valik!

Kaasaegne mööblidisain väldib maitsetut kitši. Moes on konkreetsed vormid, minimalism ja praktilisus. Valge pikk söögilaud Sara on välimuselt lihtne ja ilus. Laua erkvalge toon ilmestab igat söögiruumi avaruse ja värskusega.

Valge pikk söögilaud Sara mõõtudes 180x95x76 cm (Pikkus x Laius x Kõrgus) mahutab mugavalt istuma 6-8 inimest. Tegu on väga praktilise söögilauaga, kuivõrd selle kaunist valget lõppviimistlust katab läbipaistev klaas, mis muudab laua igapäevase puhastamise ülilihtsaks.

Ükski söögilaud pole täiuslik õigesti valitud toolideta! Soovitame soetada söögilaud Sara ümber samanimelised mugavad ja laia kattematerjalide valikuga söögitoolid. Nõnda saad soetada kogu vajaliku söögitoa mööbli mugavalt ühest kohast ja kaunistad oma kodu kokku stiilse ja praktilise terviklahendusega!

Kui soovid aga muud värvi viimistlusega, suuruses või hoopis klaaspinnaga lauda, küsi lisa!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055