Söögilaud Sara 90×140 cm

552,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg üle 10 nädala

Tootja: Pohjanmaan

Viimase 30 päeva madalaim hind: 469,20

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Võib julgelt väita, et söögilaud on eestlaste kultuuris olnud kesksel kohal aastasadu: söögilaua taha kogunes terve pere vähemalt korra päevas, et kõnelda argitoimetustest, jagada muresid või kahekordistada rõõme. Samuti juhatati külalised esimese asjana just söögilaua juurde, et neile head-paremat pakkuda.

Nii on see säilinud tänaseni. Ükskõik, kas oled sisustamas söögituba või paigutad söögilaua kööki – söögilaua valimine on kodu sisustamisel üks tähtsamaid ülesandeid. Söögilaua soetamisel tasub arvestada kindlasti sellega, mitmele inimesele võiks seal kohti jaguda; millised on just sinu pere vajadustele sobivad laua ning toolide mõõdud ning kuidas laud sobitub üldisesse interjööri.

Söögilaud Sara on klassikaline valik. Ristkülikukujuline laud mahutab mõnusalt istuma neli inimest ning see sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Lihtne sirgjooneline disain ning valge värvus loovad koju aegumatult trendikat skandinaavialikku atmosfääri.

Tänu suurepärasele hinna ning kvaliteedi suhtele on see üks meie enimostetud söögilaudu. Söögilaud Sara on just oma esimest kodu sisustavate perede lemmik. See on lihtne, praktiline ning kvaliteetne investeering!

Söögilaua Sara mõõdud on 90×140 cm.

Kui soovid aga muud värvi viimistlusega, suuruses või hoopis klaaspinnaga lauda, küsi lisa!

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055