Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Skye

624,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Rowico

Viimase 30 päeva madalaim hind: 499,20

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Pere üks kesksemaid elemente kodus on kindlasti söögilaud, mis lubab hommikul enne ja õhtul pärast päevatoimetusi lähedastega aja maha võtta.

Söögilaud Skye on modernne laud, mis ei jää ruumis kindlasti tähelepanuta. Klassikalise naturaalse tooni asemel on tammepuidust lauaplaat peitsitud mustaks ning see on istutatud justkui raami sisse. Metallist lauajalad tagavad stabiilsuse ka siis, kui lauale mõni raskem ese asetada.

Ümar lauaplaadi kuju on aegumatult stiilne valik, mille ümber mahub istuma kenasti nii paaris kui paaritu arv külalisi. Stiilne söögilaud Skye on julge valik neile, kes soovivad oma elamist veidi põnevamal moel ilmestada. Sobita kokku näiteks moodsate sametkangaga või klassikaliste puidust söögitoolidega.

Söögilaud Skye rikastab ruumi stiili ja julgusega! Samasse sarja kuuluvad ka erinevas mõõdus diivanilauad.

Mõõtmed: 126 x 76 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055