Fotod on illustratiivsed.

Riiul Sundborn kitsam hall

324,00 259,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Stemwood

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Romantiliste joontega riiul Sundborn on mahukas panipaik kõige selle jaoks, mis vajaksid organiseerimist, kuid samal ajal neid kaunilt nähtaval hoida.

Halli riiulit ehivad vertikaalis süvendatud sooned servades. Kerge ja elegantne riiul Sundborn kaunistab hästi nii elu- kui ka söögituba. Sundborn riiulil on raamist veidi laiem pealisplaat ja kergelt kaardus kandilised jalad, mis teevad vitriini visuaalselt kergemaks. Klaasist küljed loovad aga veelgi õhulisema üldmulje sellele mahukale riiulile. Elegantne paik nii raamatute kui emotsionaalselt kallite asjade kauniks väljapanekuks.

Riiul Sundborn on ajatu ning kvaliteetse Soome tippdisaini musternäide, mis on populaarne nii oma kodumaal kui ka rahvusvaheliselt. Skandinaavialik stiil ning põhjamaiste disainerite looming püsib kõikide hooajaliste moevoolude kõrval endiselt trendikana just tänu oma lihtsale vormile ning vastupidavusele.

Taanlased nimetavad seda hyggeks, meie aga lihtsalt õnnelikuks eluks, mis on täis helgust, lihtsust ning kvaliteetseid hetki oma kodus iseenda või lähedaste seltsis. Lase oma ruumi põhjamaist valgust riiul Sundborn näol!

Sundborn sarja toodetega saad luua harmooniliselt hubase koduse atmosfääri. Samanimelisse sarja kuulub ka näiteks laiem riiul, praktiline abilaud ja mahukas klaasist kapiosaga kummut.

Valikus on ka Sundborn riiul valgena.

Mõõdud: 56 x 39 x 190 (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055