Tool Drama

346,00 294,10

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

Viimase 30 päeva madalaim hind: 336,00

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Ärgem unustage, et aiamööbel on kodu sisekujunduse pikendus! Kui soovid täiustada oma koduaeda, verandat või rõdu aiatoolidega ning väärtustad maitsekat ja ajatut disaini, siis tool Drama on suurepärane valik!

Too Prantsuse Riviera romantilisus otse oma koduaeda. Tooli ajatu disain on perfektsuseni läbimõeldud. Seda täiustavad kaunid ristjalad, mis lisaks stiilsusele lisavad funktsionaalsust, nimelt saad vajadusel tooli kompaktselt kokku lappida. Tooli istme- ja seljatoeosa on valmistatud mustast ilmastikukindlast tekstiilist. Sinu isiklik Drama näeb välja stiilne ja efektne igas koduaias!

Tool Drama puitosa on valmistatud tiikpuu puidust, mis on tugev ja kauakestev materjal. Toote originaalvärvus võib päikese käes pleekida hõbehalliks, kuid regulaarne hooldus ja õlitamine hoiavad puidu pruuni värvust. Puit on elav materjal ning reageerib oma keskkonnale, seega on regulaarne hooldus ja õlitamine vajalikud, et hoida kasutajamugavust ning pikendada toote eluiga. Hoolduseks ja kaitseks niiskuse eest on soovituslik kasutada tiikpuu õli.

Tooli istumiskõrgus on 45 cm

Tooli mõõdud on 53x58x88 cm (Laius X Sügavus x Kõrgus).

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055