Fotod on illustratiivsed.

Tool Rudolf

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Olgu tegu kodukontoriga või suure auditooriumiga, ruumi valitud toolidel on interjööri täiustamisel ja töise keskkonna loomisel väga oluline roll. Õigesti valitud tool toetab tõhusat töötegemist ega lase kehal staatilises hoiakus istudes liialt ära väsida. Tool Rudolf rahuldab ka kõige nõudlikuma sisustaja kõik ootused!

Tunnustatud Soome mööblidisaineri Mikko Paakkaneni loodud tool Rudolf kuulub samanimelisse toolide sarja. Põhjamaiselt minimalistliku joonega ja hoolikalt läbi mõeldud mitmekülgse disainiga Rudolf toolid pakuvad lõputult võimalusi nii kodukontori kui ka avalike ruumide sisustamisel.

Kodukontorisse sobituvad ideaalselt ristjalaga mudelid Rudolf 3201 ja 3205. Ristjalaga toolid on varustatud gaasivedruga ning nende kõrgus on reguleeritav vahemikus 40-54 cm. Saad ise valida, kas soovid ristjalgu rullikutega või padjandikega. Avalike ruumide sisustamisse, näiteks büroohoone ooteruumi passivad hästi ühendatud jalgadega mudel Rudolf 3202. Juhul kui soovid toole, mida saab hõlpsasti teineteise peale ladustada, siis on sobilikud kõik käetugedeta mudelid.

Tooli istme ja seljatoe osad on valmistatud kas kasest, pöögist või valgest laminaadist. Lisaks saad valida kas kangaga kaetud või kangata istmeosa vahel.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055