Tool Signum / erinevad mõõdud

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kaasaegsed toolid kätkevad endas palju enamat, kui pelgalt istumisaset. Valitud toolid mõjutavad kogu ruumi tervikmuljet ja kasutamismugavust. Kui väärtustad kaunist disaini, mugavust ja kvaliteeti, siis üldotstarbeline tool Signum on ideaalne valik!

Tool Signum on elegantne, kaasaegne ja prentensioonitu. Tegu on üdini stiilse istumisasemega, mis toob värskust igasse interjööri. Raimo Räsäneni disainitud tool Signum on saadaval kolmes erinevas mudelis. Käetugedega mudelid Signum 3111 ja 3113 on suurepärased nii kohvikutesse, auditooriumitesse kui ka kliendi- ja konverentsiruumidesse. Käetugedeta versioon Signum 3110 on stiilne täiustus aulatesse ja avalike ruumide lobby-alasse.

Täiusta ruume perfektselt sobituvate toolidega! Tool Signum on saadaval kahe erineva kõrgusega seljatoega. Kõrgema seljatoega ja käetugedega mudel 3113 on mõõtudega 61x60x85 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Madalama seljatoega ja käetugedega mudeli 3111 mõõdud on 53x53x79 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Käetugedeta mudeli 3110 mõõdud on 46x54c79 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Sõltumata mudelist, saad valida kas istme- ja seljaosa on puidust või kaetud kangaga. Tool Signum on valmistatud vastupidavast materjalist – kase- või pöögipuust. Selle raam ja käetoed on kroomitud.

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055