Tool Silva / 57x48x88 cm

81,00 68,85

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

Viimase 30 päeva madalaim hind: 64,80

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Maitsekalt kujundatud õueala, puhkenurk terrassil, rõdul või verandal loob kodule juurde väga palju lisaväärtust. Eesti loodus pakub imelisi vaatemänge läbi aasta ning oleks patt neid igapäevaste argitoimetuste vahel ning igapäevaelu rutus mitte märgata!

Tool Silva on loodud kaunistama iga mööblikomplekti. Oma klassikalise, neutraalse välimuse ning ilmastikukindla materjali poolest sobib see kasutamiseks nii siseruumides kui ka õuetingimustes. Tooli kerge valge alumiiniumkarkass teeb selle liigutamise ühest kohast teise kiireks ning mugavaks.

Sellele maitsekale toolile annavad iseäranis huvitava ilme artwood stiilis ehk kunstpuidust käetoed, mis loovad üldiselt heledal foonil huvitava kontrasti. Ka tooli funktsionaalsele disainile on suurt rõhku pandud: nõgus seljatugi toetab selga, tekstiilist istme ning seljaosa on aga mõnusast õhku läbilaskvast beežist kangast.

Kvaliteetse ning kauni Silva tooli mõõdud on 57x48x88 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055