Fotod on illustratiivsed.

Tool Tutor kõrge / saalinäidis

275,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja: Isku

Laos

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Möödas on aeg, mil ebafunktsionaalsed töötoolid olid terviseprobleemide allikaks. Kaasaegsed disainilahendused võimaldavad ühildada efektselt tooli mitmekülgsuse ja ilusa disaini. Töötool Tutor on kaasaegse töötooli musternäidis!

Tutor kontoritool on klassikalise välimusega töötool, mis sobitub hästi igas stiilis töökeskkonnaga. Selle seljatugi on kergelt kaarjas, tagamaks mugava toestuse selja keskosale. Tooli istmeala ja seljatugi on kaselaminaadist (lam 321). Kvaliteetselt valmistatud tool on äärmiselt vastupidav, mistõttu on tegu investeeringuga pikkadeks aastateks.

Selle tooli eripära seisneb mitmekülgsetes reguleerimisvõimalustes. Istmeosa all asuvast kangist saad hõlpsasti muuta tooli kõrgust. Lisaks on võimalik muuta ka seljatoe kaldenurka. Seega on tegu ideaalse tooliga ka laborisse või tööstusliinile, aga ka kontorisse ja õpilasele.

Jalg: metallist jalarõngas ja hallist plastikust ratasteta jalarist

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055