Tool Verdon – SOUL tootepere

336,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja: SOUL

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Üha populaarsust koguv trend söögitoa sisekujunduses on traditsiooniliste motiivide juurde tagasi pöördumine. Seetõttu kaunistavad modernseid söögitoolide siluette klassikalised värvikombinatsioonid ja nööbitud seljatoed. Kui sinagi soovid oma söögitoale lisada traditsioonilist suursugusust, siis tool Verdon on suurepärane valik!

Tool Verdon on ajatu, maitsekas ja ilus. Pehme seljatugi ja lai istumisala, muutavad selle tooli äärmiselt mugavaks. Traditsioonilisust ja glamuursust lisab toolile läbiõmmeldud ning nööbitud seljatugi. Seega on tool Verdon ideaalne nii söögituppa kui ka naiselikku buduaari.

Tool Verdon kuulub S.O.U.L tooteperre, kuhu kuulub üle 2000 mööbli- ja sisustustoote ning mis vastab rangetele kvaliteedi nõuetele. S.O.U.Li eripäraks on vanadest laevakeredest ehitatud söögilauad, mille juures võib tunda tõrva hõngu, ent ka muude toodete juures on kasutatud huvitavaid materjale, näiteks vanu uksi.

Tänapäeva sisustaja soovib näha, kuidas mingisugune toode sobitub tervikuga. Seetõttu ei pakugi S.O.U.L pelgalt sisustuskaupu, vaid terviklikke lahendusi igasse tuppa! Kaubavalikus diivanid, lauad, kummutid, dekoratiivesemed, vaibad, lambid, padjad, küünlad ja isegi maalid. Nõnda saad kombineerida oma koju imeilusa komplekti.

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055