Fotod on illustratiivsed.

Tugitool Cap 65x97x92cm

1 493,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: HT Collection

Viimase 30 päeva madalaim hind: 1 194,40

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Õigesti valitud tugitooli ehib ruumi. Selle tunneb ruumis kohe ära – see lisab omapära ja silmailu. See on mööbliese, mis on ühtaegu pilkupüüdev disainielement ja ruumi terviklikku miljööd toetav praktilise väärtusega istumisase. Need on kõrged ootused, mida tugitoolile seada. Cap tugitool ületab need ootused kõrge lennuga.

Cap tugitool kuulub Põhjamaade käsitööd ja kvaliteeti pakkuva mööblitootja HT Collection tootevalikusse. Cap tugitooli siluett on mõnevõrra ekstravagantne, kuid kõrgkvaliteetne teostus ja disain jätavad tugitoolist minimalistliku üldmulje. Kahtlemata on tegu intrigeeriva tugitooliga, mis pakub jututeemat igale külalisele, keda lahkesti võõrustate.

See tugitool on loodud mõnusaks ajaveetmiseks hea kirjanduse või filmi seltsis. Cap tugitool mõõtudes 65x97x92cm (Laius x Sügavus x Kõrgus) on ideaalne, et veidi mugavalt laiutades või lähedase kaaslasega koos lõõgastuda. Maksimaalse mugavuse nautimiseks on hea Cap tugitooli kasutada koos sobituva Cap tumbaga.

Väljatoodud “hind alates” on antud A-klassi tekstiilist kattega tugitoolile. Kattematerjalide värve on palju erinevaid, küsi pakkumist siit samast.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055