Tugitool Chili

687,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Viimase 30 päeva madalaim hind: 583,95

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Tugitool Chili kannab endas mõnusat, kergelt boheemlaslikku, ent samas siiski erudeeritud pingevaba ellusuhtumist. Pole midagi, mida ei saaks klaasikese konjaki või tassikese kvaliteetse tee seltsis selgeks lahata! Elu – see on võluv justnimelt oma dünaamilisuses, voolavuses ning eripalgelisuses.

Sohvabaarilikku või lihtsalt hubast tunnet tekitava tugitooli Chili võid panna troonima väga paljudesse interjööridesse, alates kontoritest ning lõpetades lastetoa jutunurgaga. Siin ei ole mingeid reegleid! Ainuke asi, millega pead arvestama, on see, et Chili pakub sulle ülimat istumismugavust. See tugitool suisa neelab sind oma pehmuse ning ergonoomilisusega!


Tugitool Chili on kaetud vastupidava tekstiiliga ning on trendikas indigosinises värvitoonis. Tool seisab stabiilsel pöördjalal. Kergelt tahapoole kalduv seljatugi muudab toolis istumise veelgi nauditavamaks kogemuseks. Lihtsalt võta hetk, istu ning lõõgastu – kõik on chill!

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055