Tugitool Liz 77x87x106cm

937,00 796,45

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Viimase 30 päeva madalaim hind: 749,60

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Tugitool sümboliseerib väärikust, elutarkust ja stabiilsust. Tugitooli lubatakse istuma kõige tähtsamaid külalisi nagu vanavanemad ja jõuluvana. Tihtipeale on tegu perepea meelispaigaga, kus raamatuid lugedes uusi teadmisi ammutada. Liz tugitool kehastab eeltoodud väärtusi.

Raimo Räsäneni disainitud Liz tugitool on kaunis, imposantne ja vastupidav. See on ideaalne tugitool säramaks omapäi või hubasust lisava kootud pleedi lõuendina. Lisaks kodu komplimenteerivale välimusele on tugitool ülimugav. Hoolikalt kalkuleeritud istme kalle seljatoe suunas, kuklatagune lisapadi ja seljatoe ideaalne toestatus pakuvad tõelist istumisrõõmu. Tugitooli teeb unikaalseks reguleeritav seljatugi, mis puhkehetkel mõjub eriti kosutavalt.

Juhul, kui sulle meeldib Liz tugitooli välimus, ent eelistaksid reguleeritava seljatoe asemel kiiktooli idüllilisust, siis tutvu Raimo Räsäneni disainitud Ritz tugitooliga.

Tugitooli jalad saad valida puidust või metallist. Kattematerjalide valikus on tekstiil ja nahk. Väljatoodud “hind alates” on antud tekstiilist kattele ja puidust tugitoolijalgadele. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja tugitoolijalgade valikust.

Tugitooli mõõtmed on 77x87x106cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055