Vaip Aitta / saalinäidis

92,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Laos

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Aitta sarja vaibad on loodud kahe auhinnatud Soome disaineri Saana ja Olli poolt. Arhitektuurist inspireeritud mustriga vaip on šikk põrandakate nii linnakorteris kui maamajas. Looduslikud värid ja käsitsi joonistatud mustrid teevad igast vaibast ainulaadse teose. Looduslikust materjalist Aitta kollektsioon on taaskasutatud ja ümbertöödeldud puuvillast, panustades seega oluliselt loodussäästlikku tulevikku. Vaibad on käsitsi valmistatud India elukutseliste käsitööliste poolt.

Vaipu on helehalli tooni. Käsitsi kootud vaip on valmistatud Indias.

Puuvillast vaip tundub jala all loomulik ning pakub suvisel ajal mõnusat jahutust, külmal ajal aga soojust. Vaipa võib hooldada keemiavabalt ning käsitsi loputades kuni 30-kraadise veega. Tihtipeale piisab ka niiske lapiga pleki eemaldamisest.

Materjal: 100% puuvill

Mõõdud: 140 x 200 cm

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055