Vaip Halti

1 452,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 1-3 nädalat

Tootja: Linie Design

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Uskumatu, kui olulist rolli sisekujunduses, üldmulje tekkimises ja kodutunde loomises on vaibal. Vaip ei ole ainult vaip, see on midagi enamat. See on toa osa, ruumi väärtuslik komponent ja nüanss, ilma milleta pole ruumil sageli sooja, pehmet ja kodust tunnet.

Vaip Halti sobib suurepäraselt koduselt hubase tunde loomiseks. Leia sellele asukoht elutuppa või magamistuppa, lastetuppa või puhkenurka. Modernse disainiga villavaip Halti on traditsiooniline põrandakate kaasaegses võtmes: heledat põhja ilmestavad peenikesed triibud. Narmastega ääristatud vaip on otsest madalam pruunikat tooni, keskmine hele osa aga pikemate karvadega. Tulemuseks tõeliselt soe ja pehme vaip!

Vaip koosneb 100% Uus-Meremaa villast.

Villavaip on üsna muretu valik siseruumi, kuna vill ise on materjalina loomupoolest vetthülgav. Vaipa on lihtne hooldada tolmuimejaga. Kui põrandakate peaks aaga märjaks saama, jätke see tasasele pinnale kuivama, vältida tugevatoimelisi puhastusvahendeid.

Vaip Halti on valmistatud õiglase kaubanduse tingimusi järgides ning varustatud ka vastava Care & Fair organisatsiooni märgistusega, mis võitleb Indias lapstööjõu kasutamise vastu, panustades perede, koolide, lasteaedade ja haiglate tingimuste parandamisele.

Mõõtmed: 200×300 cm

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055