Vaip Palatsi

792,00 673,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja: Adora

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Silmapaistev vaip rikastab sisustust nii hubasuse kui disainiga!

Käsitsi kootud vaip Palatsi on luksuslik villa- ja viskoosisegust põrandakate, mis ilmestab iga ruumi: muudab elutoa külalistele hubasemaks, magamistoa soojemaks ning kodukontori nurga õdusamaks. millel on hea käia, istuda ja pikutada.

Kvaliteetne käsitöövaip Palatsi teeb ruumist toa, tuues kodusoojust, südamlikku pehmust ja emotsiooni. Ilma vaibata on tuba kõle, tühi ja ametlikum, vahel lausa tekitab tunde, et ruum on sisustamata või poolik. Head vaipa pole aga lihtne leida. Vaip peab sobima interjööriga, peab ühtima ruumisviibijate väärtustega ning olema ilus nii välimuselt kui ka sisemuselt.

Adora vaibad kuuluvad Care & Fair ühingusse, mis panustab säästvasse arengusse ja toetab käsitööliste peresid läbi parema tervishoiu- ja haridusvõimaluste. Kõik Adora vaibad on käsitsi kui masinaga kootud ja valmistatud osavate käsitööliste ja kontrollitud valmistajate poolt (ilma lapstööjõudu kasutamata).

Lisaks aeg-ajalt tuulutamisele aitab vaibal kaua kena välimuse säilitada, kui seda aeg-ajalt puhastada ka õrnal režiimil tolmuimejaga. Kui vaip saab märjaks, jäta see tasasele pinnale kuivama. Plekkide eemaldamisel on kiire reageerimine mikrokiudlapiga võtmetähtsusega. Vaiba põhjalikumal puhastamisel on soovitatav pöörduda professionaalse teenuspakkuja poole.

Idamaise traditsioonilise mustriga vaip Palatsi on kena punakas-kuldse värviga, tuues ruumi tõeliselt luksust! Vaip pakub tänu viskoosi naturaalsele läikele põnevat valgusmängu.

Materjal: 60% viskoos, 20% vill, 20% puuvill

Mõõdud: 200 x 300 cm

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055