Fotod on illustratiivsed.

Varjujala raskus Crotone 25 kg

49,00 41,65

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal, Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

Viimase 30 päeva madalaim hind: 81,00

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kauni puhkusehetke võib rikkuda tugev tuul või ootamatu vihamsadu. Muretult värskes õhus olemist garanteerib aga lisaks terrassimööblile päikesevari.  Vimane vajab aga lisaraskust, et vari püsiks kindlalt paigal.

Pole tolku kaunist päikesevarjust, kui see stabiilselt püsti ei püsi ja vajub iga tuuleiiliga ümber. Selleks, et vältida ebavajalikku jahmerdamist on nutikas soetada päikesevarju jaoks spetsiaalselt mõeldud varjujaa raskus Crotone.

Päikesevarjuga Fiesole ideaalselt sobituv graniitraskus tagab päikesevarju stabiilsuse ka kõige tuulisema ja tormisema ilmaga! Raskuse kaal on 25 kg. Ühe jala jaoks on kokku 4 raskust. Korralik 100 kg kokku kaaluv raskus hoiab iga päikesevarju kindlalt paigal! Väljatoodud hind on antud ühele varjujala raskusele.

Mõõdud: 48 x 48 cm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055