Puhvetkapp Torino 180 / 3 sahtlit, 3 ust

9170080

Puhvetkapp Torino 180 / 3 sahtlit, 3 ust

9170080
Hind alates
942,00 €
Alates / kuus

Kolme klaasuksega puhvetkapp Torino loob sinu koju klaari mulje!

Lumivalge kolme klaasuksega puhvetkapp Torino toob sinu tuppa ja mõtetesse selgust ja stiili! Kapp on moderne välimuselt, aga ka olemuselt – olles praktilise ruumijaotusega ja lihtne puhastada. Lisaks mahukatele sahtlitele on kapil kolm ülalt avaneva uksega osa, kõik klaasriiuliga kaheks jaotatud. Klaasuste taha mahub hulk asju, mida soovid hoida mõnusalt oma vaateväljas, aga mitte tolmu käes.

Torino 180 puhvetkapp sobib hästi ilmestama elutuba, aga ka söögi- või magamistuba. Minimalistliku joonega kappi saab kasutada kaunis koosluses teiste Torino sarja kummutite-vitriinidega või eraldiseisvalt. Kolme klaasuksega puhvetkapp Torino lisab kodule ajatut stiilsust ning seda on hõlbus sobitada ka värvirikkasse interjööri.

Kolme klaasuksega puhvetkapp Torino kuulub Torino kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab moderne minimalistlik stiil, mida rõhutavad selged jooned, lihtne sokliosa ja minimalistlikud lisadetailid. Tooteperes on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus! 

Valge puhvetkapi mõõdud on 180x47x62 cm (laius x sügavus x kõrgus) ning see on valmistatud vaid kvaliteetsetest materjalidest. Kapi uksed-sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult. Sul on võimalik valida vastavalt oma maitsele 10 cm kõrguste metalljalgade ja 4 cm kõrguse kinnise sokli vahel. Kappi saab tellida kas kirkast või matist klaasist klaaselementidega. Vali Torino ja loo oma koju klaar ja stiilne interjöör!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted