Kummut-kapp Torino 180 / 3 sahtlit, 2 ust

9170035

Kummut-kapp Torino 180 / 3 sahtlit, 2 ust

9170035
Hind alates
1 121,00 €
Alates / kuus

Valge kummut-kapp Torino on stiilipuhas ja mahukas! 

Lumivalge kummut-kapp Torino toob sinu tuppa ja mõtetesse selgust ja stiili! Kapp on moderne välimuselt, aga ka olemuselt – olles praktilise ruumijaotusega ja lihtne puhastada. Kolme sahtli ja kahe uksepoolega kummut-kapp mahutab üllatavalt palju. Kui soovid, saad kapi peale oma lemmikesemeid paigutades toale kordumatu ilme anda. 

Torino 180 kummut-kapp sobib väga hästi elutuppa, aga ka esikusse, magamis- või lastetuppa. Minimalistliku joonega kappi saab kasutada kaunis koosluses teiste Torino sarja kummutite-vitriinidega või eraldiseisvalt. Valge kummut-kapp Torino lisab kodule ajatut stiilsust ning seda on hõlbus sobitada ka värvirikkasse interjööri.

Valge kummut-kapp Torino kuulub Torino kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab moderne minimalistlik stiil, mida rõhutavad selged jooned, lihtne sokliosa ja minimalistlikud lisadetailid. Tooteperes on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus!

Kummut-kapi mõõdud on 180x47x82 cm (laius x sügavus x kõrgus) ning see on valmistatud vaid kvaliteetsetest materjalidest. Kapi uksed ja sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult. Sul on võimalik valida vastavalt oma maitsele 10 cm kõrguste metalljalgade ja 4 cm kõrguse kinnise sokli vahel. Loo oma koju klaar ja stiilne interjöör!


Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted