Kummut Torino 120 / 3 sahtlit / 120x47x82 cm

9170006

Kummut Torino 120 / 3 sahtlit / 120x47x82 cm

9170006
Hind alates
738,00 €
Alates / kuus

Valge kummut Torino on tõeliselt stiilne ja kaunis mööbliese, mis on suure mahutavusega!

Torino kõrgkvaliteediline valge kummut sobib ideaalselt kontorisse, esikusse või magamistuppa. Samas võib see olla ilus ese ka avalikus ruumis. Kummut on kompaktne ja moodsa, minimalistliku välimusega. Kõik kummuti liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult.

Moderne ja kaasaegne sahtlikapp lisab ruumile isikupära ja kaasaegsust. Tänu sellele, et asjad saab kenasti silme eest ära panna või olulised dokumendid sahtlitesse hoiule asetada, muutub kodus või kontoris olemine veelgi nauditavamaks. See kolme sahtliga Torino kummut on mõnusalt minimalistlik, mahukas ja töökindel, kuhu saad sisse panna väga erinevaid asju. Kasuta seda kontoris paberite ja dokumentide hoiustamiseks või näiteks magamistoas riiete, rätikute või muude igapäevaesemete jaoks.

Tegemist on Torino kõrgkvaliteedilises tootesajars oleva kummutiga. Saadaval on veel väga laias valikus ja erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus! 

Kolme sahtliga valge kummut Torino on mõõtudes 120x47x82 cm. Kummuti värvus on valge, jalad on 10 cm metalljalad ning sokkel on 4 cm kõrgune.

Комод Torino - действительно стильный и красивый предмет мебели с большой вместительностью!

Высококачественный комод Torino прекрасно вписывается в офис, прихожую или спальню, а так же может быть использован в публичном пространстве. Комод компактный и с современным минималистским дизайном. Все движущиеся части открываются и закрываются мягкими и бесшумными движениями.

 

Модный комод добавляет в комнату индивидуальность и современность. Благодаря тому, что вещи можно спрятать от посторонних глаз, а важные документы хранить в комоде, ваш дом производит более опрятное впечатление. Комод минималистичный, объемный и надежный, там вы можете хранить множество вещей. Используйте его для хранения документов в офисе или, например, для хранение одежды или полотенец в спальне.

 

Это комод из высококачественной продуктовой линейки Torino. Доступен так же широкий ассортимент шкафов, комодов и витрин в разных размерах. Таким образом, у вас есть возможность создать идеальное полное решение для вашего дома или офиса!

 

Комод  Torino с 3мя ящиками имеет размеры 120x47x82 см. Цвет комода белый, металлические ножки 10 см, а основа - 4 см в высоту.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted