Kummut Torino 180 / 2 sahtlit / 180x47x62 cm

9170009

Kummut Torino 180 / 2 sahtlit / 180x47x62 cm

9170009
Hind alates
827,00 €
Alates / kuus

Kummut on ajatu mööbliese, mis on alati hinnas ning mis tavaliselt rändab kolimisel ühest kodust teise või mida pärandatakse edasi põlvest põlve. Nii võib täna soetatud kummut leida oma koha sinu lapse esimeses kodus, pakkuda kodusoojust maamajas või järgmises linnakorteris. Seda muidugi ainult juhul, kui tegemist on kvaliteetse mööbliesemega, sest ainult nii säilib see kaua.

Torino tootesarja kummutid, kapid ja vitriinid on kõrgekvaliteedilised ning pakuvad kõike seda, mida oodata täiuslikult mööbliesemelt. Need on loovalt disainitud, detailid hoolikalt läbimõeldud ja professionaalselt valmistatud. Mõõdud on erinevad ja tänu sellele leiad endale kindlasti sobiva. Kombineerides Torino erinevaid tooted lood koju ilusa terviklahenduse.

Kappide, kummutite ja vitriinide kõik liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult, sest uste paukumine on eilne päev. Nüüd on tehnoloogia sedavõrd kasutajasõbralik, et saad nautida kapiuste avamist ja sulgumist ilma häiriva mürata. 

Torino kummut sobib oma värvilt ja stiililt puhtasse ning hoolitsetud koju. See on pretensioonitult valge, metallist jalgade ja käepidemetega.

Jalgade kõrgus on 10cm ning sokkel on 4cm. Kummuti mõõdud on 180x47x62 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Комод - это вечная мебель, которая всегда в цене, а так же часто мигрирует вместе с нами при переходе из одного дома в другой, или же передаётся по наследству от поколения к поколению. Таким образом, комод, который вы приобретаете сегодня, может найти место в будущем доме вашего ребенка, или же дарить тепло в загородном доме, или  просто в новой городской квартире. Это, конечно, происходит только тогда, когда речь идет о высококачественной мебели, потому что она служит нам долго.

 

Комоды серии Torino , шкафы и витрины  отличаются высоким качеством и предлагают все, что мы можем ожидать от мебели. Они разработаны творчески, тщательно обработаны и профессионально изготовлены. Размеры есть разные и, благодаря этому, вы определенно найтёте что-то подходящее. Объединяя различные предметы мебели Torino- вы создаёте прекрасное, полное дизайнерское решение для вашего дома.

 

Все движущиеся части шкафов, комодов и витрин открываются и закрываются тихо и мягко. Технология настолько удобна для пользователя, что вы можете наслаждаться открытием и закрытием шкафчиков без какого-либо шума.

 

Комод Torino подходит по стилю к чистому и ухоженному дому. Он белый, с металлическими ножками и ручками.

 

Высота ножек составляет 10 см, а основы - 4 см. Размер комода составляет 180x47x62 см (длина x глубина x высота).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted