Kummut Torino 60 / 3 sahtlit / 60x47x82 cm

9170002

Kummut Torino 60 / 3 sahtlit / 60x47x82 cm

9170002
Hind alates
567,00 €
Alates / kuus

Kitsas kummut on mööbliese, mis sobib paljudesse erinevatesse tubadesse.

Üleliigsed paberid, ajakirjad, dokumendid või nipsasjakesed - see kitsas kummut peidab kõik endasse. Nii muutub ruumi üldmulje korrastatumaks, ilusamaks ja puhtamaks. Kolme sahtlikapiga kummut Torino on hea valik!

Tihtipeale arvatakse, et ega neid sahtleid väga vaja polegi, mis neisse ikka panna! Ja siis inimesed imestavad, kui kiirelt võivad sahtlid täituda kõige vajaliku ja tunnistagem ausalt, vahel ka mittevajalikuga! Torino kolme sahtliga kummut sobib väga hästi kontorisse, sest on mahukas, kompaktne ja töökindel. Samal ajal sobib see ka eluruumi, leides koha kas siis elutoas, esikus, kodukontoris või näiteks raamatutoas.

Moderne ja kaasaegne sahtlikapp lisab kodule isikupära ja kaasaegsust. Tänu sellele, et asjad saab kenasti silme eest ära panna või olulised dokumendid sahtlitesse hoiule asetada, muutub kodus või kontoris olemine veelgi nauditavamaks. See Torino kummut on mõnusalt kitsas, laiuselt ainult 60 sentimeetrit ja seetõttu mahub väga paljudesse kohtadesse.

Kolme sahtliga moderne kummut Torino on mõõtudes 60x47x82 cm.

Правильный комод- компактен и вместителен!

 

Узкий комод - это предмет мебели, который подходит в разные комнаты

Лишние бумаги, журналы, документы или другие мелочи - комод всё в себя уместит! Это сделает общее впечатление от комнаты более аккуратным, красивым и чистым. Комод с тремя ящиками Torino  - хороший выбор!

 

Часто мы думаем, зачем же нужны эти ящики и что в них складывать? А затем мы удивляемся, как же быстро эти ящики заполняются всем необходимым и, признаться честно, иногда и не совсем необходимым! Комод с тремя ящиками Torino идеально подходит для офиса, потому что он компактный, вместительный и надежный. В то же время он подходит  в гостиную, в коридор, в кабинет или, например, в библиотеку.

 

Современный ящик добавляет особенности и современности любому дому. Благодаря тому, что ненужные вещи не валяются на виду, в вашем доме или офисе будет более приятное и чистое общее ощущение. Комод  Torino узкий, шириной всего 60 сантиметров, и поэтому он может поместиться во многих местах.

 

Современный комод Torino с тремя ящиками имеет размеры 60x47x82 см.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted