Kummut Torino 60 / 2 sahtlit / 60x47x56 cm

9170001

Kummut Torino 60 / 2 sahtlit / 60x47x56 cm

9170001
Hind alates
421,00 €
Alates / kuus

Kitsas kahe sahtliga kummut on mööbliese, mis sobib paljudesse erinevatesse tubadesse.

Üleliigsed paberid, ajakirjad, dokumendid või nipsasjakesed - see kitsas kahe sahtliga kummut peidab kõik endasse. Nii muutub ruumi üldmulje korrastatumaks, ilusamaks ja puhtamaks. Kummut Torino on hea valik!

Torino kahe sahtliga kummut sobib väga hästi näiteks magamistuppa, esikusse või väiksemasse kontorisse, sest on kompaktne ja ilusa välimusega. Kõik kummuti liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult.

Moderne ja kaasaegne sahtlikapp lisab kodule isikupära ja kaasaegsust. Tänu sellele, et asjad saab kenasti silme eest ära panna või olulised dokumendid sahtlitesse hoiule asetada, muutub kodus või kontoris olemine veelgi nauditavamaks. See Torino kummut on mõnusalt kitsas, laiuselt ainult 60 sentimeetrit ja seetõttu mahub väga paljudesse kohtadesse.

Kahe sahtliga kummut Torino on mõõtudes 60x47x56 cm. Kummuti värvus on valge, jalad on 10 cm metalljalad ning sokkel on 4 cm kõrgune. Tegemist on Torino kõrgkvaliteedilises tootesajars oleva kummutiga. Saadaval on veel väga laias valikus ja erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus!

Современный комод добавляет особенности и современности любому дому.

 

Узкий комод с двумя ящиками - это предмет мебели, который подходит в разные комнаты.

Лишние бумаги, журналы, документы или другие мелочи - комод всё в себя уместит! Это сделает общее впечатление от комнаты более аккуратным, красивым и чистым. Комод  Torino  - хороший выбор!

 

Комод Torino с двумя ящиками, очень хорошо подходит, например, в спальню, прихожую или небольшой офис, потому что он компактный и красивый. Все движущиеся части закрыты от взора и являются мягкими и бесшумными.

 

Современный комод добавляет особенности и современности любому дому. Благодаря тому, что ненужные вещи не валяются на виду, в вашем доме или офисе будет более приятное и чистое общее ощущение. Комод  Torino узкий, шириной всего 60 сантиметров, и поэтому он может поместиться во многих местах.

 

Комод Torino с двумя ящиками имеет размеры 60x47x56 см. Цвет комода белый, ножки 10 см металлические, а основа - 4 см в высоту. Это комод из высококачественной продуктовой линейки Torino. Так же широк ассортимент шкафов, комодов и витрин, которые доступны в разных размерах. Таким образом, у вас есть возможность создать идеальное полное решение для вашего дома или офиса!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted