Kummut Torino 180 / 1 sahtel / 180x47x31 cm

9170097 

Kummut Torino 180 / 1 sahtel / 180x47x31 cm

9170097 
Hind alates
689,00 €
Alates / kuus

Ühe sahtliga madal kummut Torino on tõeliselt stiilne ja kaunis mööbliese!

Torino kõrgkvaliteediline ühe sahtliga madal kummut sobib ideaalselt elutuppa näiteks televiisori aluseks. Samas võib see olla ilus ese ka kontoris või avalikus ruumis.

Ühe sahtliga kummut on kompaktne ja moodsa, minimalistliku välimusega. Kõik kummuti liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult.

Moderne ja kaasaegne sahtlikapp lisab ruumile isikupära ja kaasaegsust. Tänu sellele, et asjad saab kenasti silme eest ära panna või olulised dokumendid sahtlitesse hoiule asetada, muutub kodus või kontoris olemine veelgi nauditavamaks. See Torino kummut on mõnusalt madal ja seetõttu mahub väga paljudesse kohtadesse.

Tegemist on Torino kõrgkvaliteedilises tootesarjas oleva kummutiga. Saadaval on veel väga laias valikus ja erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus! 

Ühe sahtliga madal kummut Torino on mõõtudes 180x47x31 cm. Kummuti värvus on valge, jalad on 10 cm metalljalad ning sokkel on 4 cm kõrgune.

Комод Torino -  действительно стильный и красивый предмет мебели!

 

Комод с одним ящиком компактный и модный, а все его движущиеся части открываются и закрываются бесшумно. Комод идеально подойдёт в гостиную под телевизор,а так же может быть удачно использован в офисе или общественном помещении.

 

Модный комод добавляет в комнату индивидуальность и современность. Благодаря тому, что вещи можно спрятать от посторонних глаз, а важные документы хранить в комоде, ваш дом производит более опрятное впечатление. Комод минималистичный, а главное низкий, поэтому хорошо подойдёт, например, для телевизора.

 

Это комод из высококачественной продуктовой линейки Torino. Доступен так же широкий ассортимент шкафов, комодов и витрин в разных размерах. Таким образом, у вас есть возможность создать идеальное полное решение для вашего дома или офиса!

 

Комод  Torino с одним ящиком имеет размеры 180x47x31  см. Цвет комода белый, металлические ножки 10 см, а основа - 4 см в высоту.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted