TV-alus Torino 180 / 180x47x37 cm

9170101

TV-alus Torino 180 / 180x47x37 cm

9170101
Hind alates
601,00 €
Alates / kuus

Valge TV-alus Torino on tõeliselt stiilne ja kaunis mööbliese!

Torino kõrgkvaliteediline ühe klaasist sahtliga madal ja valge TV-alus sobib ideaalselt moodsa kodu elutuppa. Samas võib see olla ilus ese ka kontoris või avalikus ruumis.

TV-alus on mööbliese, mis on tõenäoliselt igas kodus. Vähemalt igas sellises kodus, kus on olemas televiisor. Samas on uus trend see, et televiisorit enam pole, kuid TV-alus ikka on, seal peal on televiisori asemel lihtsalt lilled, vaasid, mõni maal või küünlad. Valge TV-alus Torino on sobilik igatmoodi, vahet pole, kas selle peale on asetatud telekas või midagi muud.

TV-alus on kompaktne ja moodsa, minimalistliku välimusega. Kõik liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult. Esiküljel on klaas, mida saab valida kas kirka või mati.

Moderne ja kaasaegne TV-alus lisab ruumile isikupära ja kaasaegsust. Tänu sellele, et asjad saab kenasti silme eest ära panna või olulised dokumendid sahtlitesse hoiule asetada, muutub kodus või kontoris olemine veelgi nauditavamaks. See Torino valge TV-alus on mõnusalt madal.

Tegemist on Torino kõrgkvaliteedilises tootesarjas oleva TV-alusega. Saadaval on veel väga laias valikus ja erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus! 

Ühe sahtli ja klaasiga madal, valge TV-alus Torino on mõõtudes 180x47x37 cm. Selle värvus on valge, klaas matt või kirgas, jalad on 10 cm metalljalad ning sokkel on 4 cm kõrgune.

Белая подставка по телевизор  Torino -  действительно стильный и красивый предмет мебели!

Низкая высококачественная подставка для телевизора Torino, имеющая стеклянный ящик, идеально подойдёт в гостиную, а так же может быть удачно использована  в офисе или общественном помещении. Подставка по телевизор, наверняка, имеется в каждом доме, где есть телевизор. Хотя в последнее время телевизор не так моден, а вместо него на подставку устанавливают цветы, вазы, свечи и тд. Неважно, что вы установете на подставку, факт остаётся фактом- она идеально впишется в любой интерьер.

 Подставка Torino компактная и стильная. Все детали механизка не издают шума при закрытии или открытии дверцы.

Это комод из высококачественной продуктовой линейки Torino. Доступен так же широкий ассортимент шкафов, комодов и витрин в разных размерах. Таким образом, у вас есть возможность создать идеальное полное решение для вашего дома или офиса!

 

Подставка имеет размеры 180x47x31  см, а её цвет- белый. Стекло может быть прозрачное или матовое, высота ножек 10см, а основания - 4см

 

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted