Kummut Torino 180 / 3 sahtlit / 180x47x31 cm

9170098 

Kummut Torino 180 / 3 sahtlit / 180x47x31 cm

9170098 
Hind alates
799,00 €
Alates / kuus

Madal kummut Torino on tõeliselt stiilne ja kaunis mööbliese!

Torino kõrgkvaliteediline madal kummut sobib ideaalselt elutuppa näiteks televiisori aluseks. Samas võib see olla ilus ese ka kontoris või avalikus ruumis. Kummut on kompaktne ja moodsa, minimalistliku välimusega. Kõik kummuti liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult.

Moderne ja kaasaegne sahtlikapp lisab ruumile isikupära ja kaasaegsust. Tänu sellele, et asjad saab kenasti silme eest ära panna või olulised dokumendid sahtlitesse hoiule asetada, muutub kodus või kontoris olemine veelgi nauditavamaks. See Torino kummut on mõnusalt madal ja seetõttu mahub väga paljudesse kohtadesse.

Tegemist on Torino kõrgkvaliteedilises tootesajars oleva kummutiga. Saadaval on veel väga laias valikus ja erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus! 

Kolme sahtliga madal kummut Torino on mõõtudes 180x47x31 cm. Kummuti värvus on valge.

Комод  Torino -  действительно стильный и красивый предмет мебели!

 

Низкий комод идеально подойдёт в гостиную под телевизор, а так же может быть удачно использован в офисе или общественном помещении. Комод компактный и модный, а все его движущиеся части открываются и закрываются бесшумно.

 

Модный комод добавляет в комнату индивидуальность и современность. Благодаря тому, что вещи можно спрятать от посторонних глаз, а важные документы хранить в комоде, ваш дом производит более опрятное впечатление. Комод минималистичный, а главное низкий, поэтому хорошо подойдёт во много разных мест.

 

Это комод из высококачественной продуктовой линейки Torino. Доступен так же широкий ассортимент шкафов, комодов и витрин в разных размерах. Таким образом, у вас есть возможность создать идеальное полное решение для вашего дома или офиса!

 

Комод  Torino с тремя ящиками имеет размеры 180x47x31  см. Цвет комода- белый.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted