Sahtlitega vitriin Torino 60 / 1 uksega

9170116

Sahtlitega vitriin Torino 60 / 1 uksega

9170116
Hind alates
793,00 €
Alates / kuus

Valge sahtlitega vitriinkapp Torino toob sinu tuppa modernsust ja stiili!

See valge sahtlitega vitriinkapp Torino kiirgab elegantsi ja stiilipuhtust. Hele kapp on oma välimuselt kerge ja moderne. Minimalistliku joonega vitriin toob uhkusega esile esemed, mida soovid eksponeerida – fotod, mälestusesemed, nõud või muud sinu lemmikud – samas kui sahtlid varjavad seda, mida varjata soovid.   

Torino 60 kolme sahtliga vitriin sobib väga hästi elutuppa, aga ka esikusse või kodukontorisse. Kompaktse suurusega vitriinkappi saab kasutada komplektis teiste Torino sarja kummutite-vitriinidega või eraldiseisvalt. Valge sahtlitega vitriinkapp Torino lisab kodule ajatut stiilsust ning seda on hõlbus sobitada ka värvirikkasse interjööri.

Valge sahtlitega vitriinkapp Torino, mis pakub nii sahtliruumi kui eksponeerimispinda, kuulub Torino kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab moderne minimalistlik stiil, mida rõhutavad selged jooned, lihtne sokliosa ja minimalistlikud lisadetailid. Tooteperes on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus!

Vitriinkapi mõõdud on 60x47x158 cm (laius x sügavus x kõrgus) ning see on valmistatud vaid kõrgekvaliteetsetest materjalidest. Kapi uks ja sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult. Klaaspinnad lisavad vitriinkapile õhulisust. Sul on võimalik valida kirka ja mati klaasi vahel – just nagu sinule meeldib.


Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted