Voodi Vaasa 160x200cm

9710

Voodi Vaasa 160x200cm

9710
Hind alates
730,00 €
Alates / kuus

Tõenäoliselt on igaüks juba kuulnud, et inimene veedab umbes kolmandiku tervest oma elust voodis. Seega on äärmiselt oluline, et magamistoa voodi oleks mugav, kvaliteetne ja mõnus, sest need on hea une vundamendid. Heal unel on palju positiivseid omadusi – värskem tunne, parem väljanägemine, rõõmsam meel ja seeläbi ka edukam elu. Kes seda siis ei tahaks?

Vaasa jenkkivoodi on üks meie populaarseim voodi magamistuppa! See enimmüüdud voodi kroonib klientide lemmiktoodete nimekirja tipus põhjusega. Sel on kaks erinevat jäikusastet, tänu millele saad valida ise, kui tugeval või pehmel magamisalusel pikutada soovid. Voodi pakitud vedrustus muudab kasutusvõimaluse veelgi mugavamaks. Sel magamistoa voodil on neli erinevat värvitooni, seega saad valida endale kõige enam meeldiva ja oma toa sisekujundusega kõige rohkem sobiva kangavärviga voodi.

Tammepuit on au ja väärikuse sümbol. Tumedad tammepuidust jalad teevad selle luksusliku voodi veelgi suursugusemaks ja annavad kogu magamistoa sisustusele palju juurde. Tammepuidust jalad on hinna sees, muutes voodi veelgi väärtuslikumaks, hinnatumaks ja kaunimaks!

Magamistoa voodi mõõdud on klassikaliselt 160x200cm, mis on ideaalne suurus magamistuppa. Nii on voodis mõnusalt ruumi une nautimiseks, aga magamistoas piisavalt ruumi ka liikumiseks.


Вероятно, все уже слышали, что человек проводит около трети своей жизни в постели. Поэтому чрезвычайно важно, чтобы кровать была удобной, качественной и приятной, потому что именно это является хорошей основой для сна. Хороший сон имеет много положительных качеств - чувство свежести, лучший внешний вид, радостное настроение и, следовательно, более успешную жизнь. Кто бы этого не хотел?

 

Континентальная кровать Vaasa - одна из самых популярных кроватей в спальню! Это, самая продаваемая кровать, занимает место в верхней части списка любимых продуктов не просто так. Существуют два разных уровня жесткости, которые позволяют вам выбирать себе более твёрдый или мягкий вариант. Пружинная система матраса делает использование кровати еще более удобным. Эта кровать представлена в четырех разных цветах, поэтому вы можете выбрать самую удобную кровать с самым подходящим оформлением, которое будет сочетаться с дизайном интерьера вашей комнаты.

 

Дубовое дерево является символом чести и достоинства. Темные дубовые ножки делают эту роскошную кровать еще более великолепной и придают всей спальне особый шарм. Дубовые деревянные ножки включены в цену, что делает кровать еще более ценной и красивой!

 

Кровать представлена в классическом размере 160x200 см, что идеально подходит для спальни. Таким образом, в постели достаточно места, но так же много пространства остаётся и в спальне.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted