Vaasa Memory poroloonist kattemadrats (erinevad mõõdud)

971151

Vaasa Memory poroloonist kattemadrats (erinevad mõõdud)

971151
Hind alates
138,00 €
Alates / kuus

Kvaliteetne, mugav ning keha parimal moel toetav magamisase ei ole sugugi vaid voodiraam ning kattemadrats.

Täiuslikus voodikomplektis paneb i-le täpi õigesti valitud kattemadrats, mis pakub kehale vajalikku toetust terve öö vältel. Alusta iga oma päeva välja puhanu ning reipana!

Kattemadrats on vajalik mitmel põhjusel: see pakub kehale tuge, kaitseb põhimadratsit ning pikendab selle eluiga. Pealismadratsit on ka odav ning lihtne välja vahetada. Vaasa Memory kattemadrats on valmistatud poroloonist, mis on tänapäeval üks populaarsemaid madratsimaterjale: see ei vaju ära, laseb õhku läbi ega kogu endasse lõhnu. Poroloon sobib väga hästi ka allergikutele, kuna hoiab eemale meie silmale nähtamatud voodilestad.

Just Memory kattemadrats on paljude Isku klientide seas poolehoiu võitnud. Põhjus peitub spetsiaalses madratsisisus, mis reageerib keha kujule ning raskusele, pakkudes parimat toetust ning lõõgastust. 50 mm paksune profileeritud poroloonist kattemadrats garanteerib ka parema õhu ning niiskuse liikumise. Antud kattemadratsi mudeli muudab eriti mugavaks ning hügieeniliseks lukuga eemaldatav pestav madratsikate.

Pakume Memory kattemadratseid mitmes suuruses ning väga taskukohase hinnaga! Vaasa Memory poroloonist kattemadrats on saadaval nii ühe- kui kaheinimesevooditele. Olemas on lai valik madratseid erinevates mõõtudes: 80x200 cm, 90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm ning 180x200 cm.

В идеальном наборе постельных принадлежностей, точку над i - ставит  наматрасник!

 

Качественное и удобное спальное место - это не только кровать и матрас.

В идеальном наборе постельных принадлежностей точку над i - ставит  наматрасник, который обеспечит вам необходимую поддержку в течение всей ночи. Начинайте ваш день отдохнувшим!

Наматрасник имеет несколько функций: он обеспечивает поддержку тела, защищает основной матрас и продлевает его жизнь. Наматрасник так же дешево и легко заменить. Наматрасник Vaasa Memory выполнен из пористой пены, которая сегодня является одним из самых популярных материалов: она не проседает, пропускает воздух и не впитывает запахи. Поролон так же очень подходит для страдающих аллергией, поскольку он предостерегает от невидимых глазам пылевых клещей.

 Наматрасник Just Memory получил похвалу многих клиентов в ISKU. Причина кроется в специальном наполнение матраса, который реагирует на форму и вес тела, обеспечивая лучшую поддержку и расслабление. Профилированный поролон, толщиной 50 мм, гарантирует еще лучшее движение воздуха и влаги. Эту модель делает особенно удобной и гигиеничной съемный чехол.

 Isku предлагает наматрасники Memory разных размеров и по очень доступным ценам! Наматрасник Stylex доступен как для односпальных, так и для двуспальных кроватей.

Существует широкий ассортимент матрасов различных размеров: 80x200 см, 90x200 см, 120x200 см, 140x200 см, 160x200 см и 180x200 см.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted