Vaasa Stylex poroloonist kattemadrats (erinevad mõõdud)

971048

Vaasa Stylex poroloonist kattemadrats (erinevad mõõdud)

971048
Hind alates
93,00 €
Alates / kuus

Kas tunned, et ei saa öösiti end täielikult välja puhata, kuna voodi madrats on liiga pehme või vastupidi – liiga kõva? Või on aja jooksul tekkinud madratsis ebatasasused, mis põhjustavad pingeid selja- või kaelalihastes? Ära muretse, uue põhimadratsi soetamine ei pea olema sugugi esimene ega ainus lahendus. Kattemadrats võib samuti palju abi anda!

Kattemadratsil on mitu funktsiooni: see pakub kehale tuge, kaitseb põhimadratsit ning pikendab selle eluiga. Pealismadratsit on ka odav ning lihtne välja vahetada. Vaasa Stylex kattemadrats on valmistatud poroloonist, mis on tänapäeval üks populaarsemaid madratsimaterjale: see ei vaju ära, laseb õhku läbi ega kogu endasse lõhnu. Poroloon sobib väga hästi ka allergikutele, kuna hoiab eemale meie silmale nähtamatud voodilestad.

Vaasa Stylex kattemadrats on eriline ka selle poolest, et on valmistatud 50 mm paksusest profileeritud ehk munarestikujulisest poroloonist, mis garanteerib parema õhu liikumise ning samal ajal juhib voodist ära öö jooksul sinna kogunevat kehaniiskust. Antud kattemadratsi mudeli muudab eriti mugavaks ning hügieeniliseks lukuga eemaldatav pestav madratsikate.

Isku pakub Stylex kattemadratseid mitmes suuruses ning väga taskukohase hinnaga! Stylex poroloonist kattemadrats on saadaval nii ühe- kui kaheinimesevooditele. Olemas on lai valik madratseid erinevates mõõtudes: 80x200 cm, 90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm ning 180x200 cm.

Наматрасник может оказать большую помощь!

 

Вы чувствуете, что не можете полностью выспаться ночью, потому что матрас для кровати слишком мягкий или, наоборот, - слишком твёрдый? Или со временем возникла неравномерность в матрасе, которая вызывает напряжение в спине или шее? Не волнуйтесь, покупка нового базового матраса не должна быть первым или единственным решением. Наматрасник так же может оказать большую помощь!

Матрас имеет несколько функций: он обеспечивает поддержку тела, защищает основной матрас и продлевает его жизнь. Наматрасник так же дешево и легко заменить. Наматрасник Vaasa Stylex выполнен из пористой пены, которая сегодня является одним из самых популярных материалов,: она не проседает, пропускает воздух и не впитывает запахи. Поролон так же очень подходит для страдающих аллергией, поскольку он предостерегает от невидимых глазам  пылевых клещей.

 

Наматрасник Vaasa Stylex так же особенный, потому что он изготовлен из профилонового поролона 50 мм, который обеспечивает лучший поток воздуха, одновременно контролируя влажность тела в течение ночи. Съёмный чехол  делает эту модель  особенно удобной и гигиеничной.

 

Isku предлагает наматрасники Stylex разных размеров и по очень доступным ценам! Наматрасник Stylex доступен как для односпальных, так и для двуспальных кроватей. Существует широкий ассортимент матрасов различных размеров: 80x200 см, 90x200 см, 120x200 см, 140x200 см, 160x200 см и 180x200 см.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted