Naturaalne veisenahk

6500230

Naturaalne veisenahk

6500230
Hind alates
283,00 €
Alates / kuus

Naturaalne veisenahk vürtsitab interjööri vesterni maskuliinsusega!

Vaibal ja vaibal on suur vahe! Vaip võib olla kas pilkupüüdev ja ruumi täiustav aksessuaar või pelgalt neutraalne vajaduspõhine tarbeese. Kui soovid lisada interjöörile erilisust, siis unikaalne naturaalne veisenahk on suurepärane valik!

Naturaalse veisenahk on sisustuselement, mis ei kordumatu. Eranditult iga naturaalne veisenahk on omanäolise mustriga ja veidi varieeruva suurusega. Piltidel olevad värvitoonid on illustratiivsed. Just see teebki naturaalsest veisenahast ülimalt erilise sisustuselemendi, mis toob vesterni maskuliinsust igasse interjööri.

Naturaalne veisenahk on loomulikult ülimalt vastupidav kõiksugusele muljumisele, määrdumisele ja hõõrdumisele, mistõttu püsib see aastaid luksuslikult kaunina. Lisaks vaibale võib naturaalset veisenahka hõlpsasti kasutada hoopis hubase diivanilisandina või saunamaja seinal ruumile iseloomu lisamiseks.

Naturaalsed veisenahad pärinevad Brasiiliast.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted