Kummut-kapp Virta 135 / 3 sahtlit, 2 ust

9184072 

Kummut-kapp Virta 135 / 3 sahtlit, 2 ust

9184072 
Hind alates
780,00 €
Alates / kuus

Moderne kummut-kapp Virta on ajatult ilus ja praktiline.

Lumivalge moderne kummut-kapp Virta sobib hästi kaasaegsesse interjööri. Hele kummut-kapp toob tuppa valgust ja tublisti lisaruumi. Virta 135 koosneb kahest uksega kapiosast ning kolmest sahtlist. Selline mööbliese sobib nagu valatult igasse kaasaegsesse koju! 

Minimalistlik selgete joontega stiil muudab Sinu kodu meeldivalt avaraks ja ruumikaks. Valge kolme sahtli ja kahe uksega kummut-kapp sobib hästi nii elutuppa, esikusse, lastetuppa, kodukontorisse kui ka magamistuppa. Kapi pealispind pakub pikupüüdva tasapinna lemmikesemete paigutamiseks.

Moderne kummut-kapp Virta kuulub kvaliteetsesse tootesarja, mis pakub laia valikut erinevas mõõdus telerialuseid, kappe, kummuteid, vitriine ja kirjutuslaudu. Virta sarja omavahel täiuslikult sobivate mööbliesemetega saad luua just sinu pere vajadustele vastava lahenduse erinevate ruumide jaoks.

Valget värvi moderne kummut-kapp Virta on mõõduga 135x45x65 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi uksed ja sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult. Minimalistliku joonega Virta aitab sul luua kaunilt puhta kaasaegse kodu!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted