Kirjutuslaud Virta / 3 sahtlit +1 kapp

9184068

Kirjutuslaud Virta / 3 sahtlit +1 kapp

9184068
Hind alates
945,00 €
Alates / kuus

Kodukontoris töötamine on üks olulisemaid muutusi meie tänases elustiilis. Järjest enam hinnatakse vabadust ning võimalust valida ise sobiv töötamise aeg. Oleme ju kõik erinevad – kes varased lõokesed, kes hilised öökullid.

Et töötamine kodus oleks võimalikult mugav ning efektiivne, tasub kindlasti investeerida korralikku ning funktsionaalsesse mööblisse. Virta kirjutuslaud on klassikalise mõõduga lihtne ning praktiline töölaud, millel on lisaks kolm sahtlit ning eraldi kapp suuremate esemete hoiustamiseks.

Kõikvõimalikud sahtlid, riiulid ning kapid on eriti tänuväärsed juhul, kui majas on väikesed lapsed või koduloomad. Korralikud sahtlikapid tagavad selle, et kõik olulised dokumendid on kindlas kohas  hoiul. Selle Virta kirjutuslaua tööpind on ka keskmisest laiem (152 cm), mis võimaldab lisaks arvutile paberitega töötamise pinda.

Minimalistliku joonega Virta kirjutuslaua mõõdud on 152x45x72 cm (laius x sügavus x kõrgus). Stiilse disainiga Virta tootesarjas on väga lai valik erinevas mõõdus TV-aluseid, kappe, kummuteid, vitriine ja kirjutuslaudu. Nii saame pakkuda just sinu kodule sobivaimat terviklahendust!

Mõõdud: 152x45x72 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus)

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted