Sahtlitega vitriin Virta 45 / 1 uksega

9184021

Sahtlitega vitriin Virta 45 / 1 uksega

9184021
Hind alates
621,00 €
Alates / kuus

Minimalistlik vitriinkapp Virta on ilus täiendus igale kaasaegsele kodule!

Lumivalge minimalistlik vitriinkapp Virta sobib hästi modernsesse koju. Lihtsajoonelise disainiga vitriinkapp mahutab oma sahtlites selle, mida tahaksid varjul hoida; seevastu klaasuksega vitriini osa rõhutab neid esemeid, mida soovid eksponeerida. Too pilkupüüdvalt esile enda jaoks tähenduslikud fotod, kunstiteosed või mälestusesemed.

Minimalistlik selgete joontega stiil muudab Sinu kodu meeldivalt avaraks ja ruumikaks. Valge kolme sahtli ja vitriiniosaga kapp sobib hästi nii elutuppa kui ka esikusse või avatud kööki. Vajadusel mahub mõõduka laiusega vitriinkapp mugavalt ka kitsastesse ruumiosadesse.

Minimalistlik vitriinkapp Virta kuulub kvaliteetsesse tootesarja, mis pakub laia valikut erinevas mõõdus telerialuseid, kappe, kummuteid, vitriine ja kirjutuslaudu. Virta sarja omavahel täiuslikult sobivate mööbliesemetega saad luua just sinu pere vajadustele vastava lahenduse erinevate ruumide jaoks.

Valget värvi minimalistlik vitriinkapp Virta on mõõduga 45x45x123 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi uks ja sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult. Klaasist vaheriiul ja klaassisuga uks lisavad kapile õhulisust ja kergust. Värskenda oma kodu ilmet kauni Virta vitriinkapiga!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted