Hinnates kvaliteeti, stiili ja ergonoomilisust

Kontorimööbel, millega panustad töötajate tervisesse ja töötulemustesse

Kas otsid kontorisse erakordseid lahendusi?

PÕHJAMAINE DISAIN

Isku tootesarjad on inspireeritud põhjamaisest loodusest ja puhastest materjalidest. Looduslikud selged vormid, mis pakuvad mugavust ja harmooniat.

KVALITEET

Meie eesmärgiks on luua ruume, mis on turvalised, funktsionaalsed ja mugavad kasutada. Tooted ja teenused vastavad isegi kõige rangematele kvaliteedi- ja ohutusnõuetele.

VASTUTUSTUNDLIK

Lisaks kvaliteedile väärtustame hoolikalt läbimõeldud disaini, professionaalset käsitööd, põhjalikult katsetatud keskkonnasõbralikke materjale ja vastutustundlikku tootmist.

STIIL

Isku toodete piseimgi detail on hoolikalt lõpuni viimistletud, andes märku kõrgest kvaliteedist ja eristades parimat keskpärasest. Põhjamaine stiil loob keskkonna, kus meel puhkab ja inspireerib.

ISKU uusim sari – MyFlow

Aasta 2022 vaieldamatu üks silmapaistvamaid projekte oli Tallinki uue laeva MyStar avalikke ruumide sisustamine. Nende tarvis valitigi põhjamaisusest õhkav sari MyFlow. Tegu on looduse vormidest ja materjalidest inspireeritud sarjaga, mille värvilahendus kohendati laeva ülejäänud interjööriga sobivaks. Tulemuseks julged värvid, vastupidavad kangad ja tõeline mugavus kogu laevareisi vältel!

 

ISKU avaliku ruumi mööbel võimaldab kujundada nii privaatseid nurgakesi kui ka suhtlemiseks mõeldud alasid: nii leiab iga reisija endale sobivaima lahenduse leida, ükskõik kas teed laeval arvutiga kaugtööd või muljetad sõpradega päevakruiisi sündmusi.

Kogu kontorimööbel

VÕTA ÜHENDUST