Rikkumistest teavitamise kanal

Rikkumistest teavitamise kanal on teenus, mis on mõeldud väärkäitumisega seotud riskide vähendamiseks.


Kanalit on võimalik kasutada mugavalt otse ISKU kodulehele kaudu nii ISKU töötajate, klientide kui ka teiste asjaosaliste poolt.


Rikkumistest teavitamise kanal on vahend tõsistest üleastumise või ebaseadusliku tegevuse kahtlustest teavitamiseks. Seda saab teha nii iga töötaja kui ka väline osapool heas usus, anonüümselt, kartmata tagajärgi. Kui märkate midagi, mis väärib meile teavitamist, andke sellest teada.


Rikkumisest teavitamise kanali kaudu on võimalik jätta anonüümne teade. Kanalit haldab WhistleB, erapooletu teenusepakkuja, kes tagab teadete anonüümse käsitlemise. Juhul, kui te pole esitanud oma kontaktandmeid, pole ISKU-l ega WhistleB-l võimalik teate allikat tuvastada ega jälgida. WhistleB ei salvesta rikkumisest teavitatud sõnumiga seotud metaandmeid ja ei saa jälgida rikkumisest teavitanud isiku IP-aadressi. Anonüümne rikkumisest teavitaja saab enne teate esitamist ID ja parooli.


Sisse logides saab rikkumisest teavitaja lugeda Whistleblow meeskonna poolt edastatud vastuseid ning saata neile sõnumeid tagasi.


Täname, et olete abiks ISKU-l olla kõrget ärieetikat propageeriv ettevõte.SAADA TEAVITUS