Isku on rahvusvaheline mööblitootmiskontsern, mis alustas Eestis tegevust 1993. aastal. Isku toodab ja müüb kvaliteetmööblit nii kodu sisustamiseks kui kontorite kaunimaks ja mugavamaks seadmiseks.

Meie mööblikauplus pakub lisaks mööblile mitmeid teenuseid, näiteks sisekujundust ja mööbli transporti ning paigaldust. Sisearhitekt aitab teid mööbli valikul ja ruumide sisustamisel, ning kui sisekujunduslik osa saab läbi, transpordib Isku teie valitud mööbli kohale ning paigaldab selle.

Isku pakub kontorite ja teiste üldkasutatavate ruumide sisustamiseks büroo-, kooli-, hotelli- ja auditooriumimööblit ning teisi üldkasutatavate ruumide sisustuselemente. Kodu sisustamiseks on Iskul teile pakkuda kodumööblit, tekstiilitooteid, vaipu ning palju teisi sisustustooteid.

Et meie toodangul on kõrge tase ja keskkonnahoidlikkus, seda tõestab meile 1992. aastal omistatud kvaliteedisertifikaat ISO 9001. Lisaks sellele omistati meile 1997. aastal keskkonnaprogrammi rahvusvaheline sertifikaat ISO 14001, millega sertifitseerimiskomisjon tunnustas Iskut loodussäästliku tegevuse eest. Selle hulka kuuluvad mööbli valmistamine, energiakulutus, prügi sorteerimine ja toodete pakkimine ning transportimine. Isku nõuab loodussäästlikku tegevust ka oma allhankijatelt.

Isku kriteeriumid on:

  • rahulolev klient
  • säästlik suhtumine keskkonda
  • töötajate head oskused
  • ettevõtte iseseisvus

 

 

ISKU BALTICS OÜ

Reg.kood 10309039

KMKR nr. EE100072417

Kontakttelefon +372 6556055

Kontakt e-mail [email protected]