Millised voodid on parima hinna ja kvaliteedi suhtega?

Igas kodus on ju voodid, olgu neid siis olenevalt magamistubade arvust üks või mitu. Magamisase on miski, millele väga palju tähelepanu ei pöörata, kui siis kulub suur aeg mõtisklusteks selle ostmisel. Voodid leiab pea igast suuremast mööblipoest ning igasugusele maitsele, kuid selle õige valimine võib esmapilgul tunduda keeruline. Millise mehhaanikaga, millise madratsiga, kui suur voodit oleks vaja, jne.

Isku kodumööbli osakonna juhataja sõnul on kauplusesse valitud vaid väga kõrge kvaliteediga voodid, mis kestavad pikki aastaid. Kliendid hindavad üha enam vastupidavaid tooteid, mis oleksid ka ergonoomilised ja tagaksid parima kasutajakogemuse. Isku tootevalikus on voodid nii klassikalises mudelis, jenkkivoodid kui ka moodsad mootorvoodid.

 

Klassikalised voodid 

Enamasti just naturaalsest puidust voodiraamiga ning lihtsa disainiga voodi, mis mõjub looduslähedaselt ja loomulikult. Näiteks voodi Family võlubki just oma ajatu stiiliga, mille valge viimistlus ja peenikesed jalad mõjuvad ruumi avardavalt kergelt. Naturaalse tammepuidu liistud koos minimalistlike süvendustega teevad sellest klassikalise magamisaseme.

family voodi

Jenkkivoodid

Need keskmisest kõrgemad voodid, mis leidub ka pea igas hotellis, on saamas üha populaarsemaks. Jenkkivoodi on mugavam valik, sest sellele pikali heitmine ja sealt püsti tõusmine on kergem tänu kõrgemale asemele. Selline voodi koosneb mitmest osas: pealmise madratsi all on kaks kušetti, mis on omavahel ühendatud. Üks suurimaid eeliseid jenkkivoodi puhul ongi see, et tänu vahetatavatele osadele püsib voodi pikki aastaid.

Mootorvoodid

Mootorvoodi pole pelgalt enam vanaduspõlve luksustoode, vaid see leiab üha enam populaarsust ka noorte seas: just tänu funktsionaalsusele võimaldab aseme sättida personaalselt kehakuju järgi, tagades kehale parima toestuse ja asendi. Mootorvoodi võimaldab sättida pea ja jalgade osa kõrgust kui ka üldist istumise kaldenurka näiteks lugedes. Mugavalt puldist kontrollitavad voodid leiab Isku mööblipoest, näiteks Unigold OnniUnelma ja Haave mudelid.

Unigold Onni mootorvoodi

Mõnus on koos armsate inimestega lebada pehmel asemel, lugeda head raamatut, vaadata oma lemmikseriaali terve hooaeg ühe jutiga läbi või lihtsalt mõtiskleda elu oluliste küsimuste üle! Voodi tuleb valida hoolega ning meeles pidada, et kvaliteetne toode kestab pikki aastaid ning on ergonoomiline valik kehale. Kvaliteetne uni tagab kvaliteetse elu!

 

Kvaliteetsed voodid Isku tootevalikust:

308,00
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
341,00
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas