Aktiivtool Rondo

336,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Tronhill

Viimase 30 päeva madalaim hind: 285,60

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Trendikaim uudis ergonoomilise kontorimööbli maailmas – aktiivtool Rondo!

Tõelisele liikumisvabadust armastavale töötajale loodud aktiivtool peidab oma minimalistliku disaini taga mitmekülgset funktsiooni. Nagu nimigi ütleb, on tegu sellise kontoritooliga, mis hoiab istudes keha aktiivsena töös ning seeläbi suurendab meie energilisust. Mõtted, ideed ja tööhoog liiguvad hoopis kiiremini, kui kehal on vabadust liikuda.

Aktiivtool Rondo leiab kasutust kõikjal, kus on oluline liikumisvõimalus. Mitmed tööalad nõuavad liikumist ühelt laualt teisele või ühest ruumiotsast teise. Tänu ratastega jalaristile saab aktiivtooliga lausa hõljudes ringi liikuda, seejuures pehmel polsterdusel istudes. Nii disainerite, kujundajate, arhitektide kui muude loovinimeste seas armastatud aktiivtool Rondo hoiab aktiivsena terve päeva.

Moodsa disainiga ümaral istumisalusel on kehakuju järgivad õõnsused. Mugavaks istumiseks on tool varustatud ka raamiga jalgade toetamiseks.

Aktiivtool Rondo mõõdud on toodud juuresolevas galeriis.

Antud hind kehtib musta ratastega jalaristile ja tumehalli kangaga toolile. Valikus on ka alumiiniumist jalarist ning erinevaid kangaid. Küsi pakkumist!

Standardkangaste valiku leiab siit.

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055