Fotod on illustratiivsed.

Akustiline paneel

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Looduslik akustiline seina- ja laeplaat, mis on valmistatud 80% ulatuses naturaalsest turbast. Akustikatoodetel on A-klassi heli summutamisvõime. Konto Oy poolt toodetud akustiline plaat on looduslik toode, milles kasutataval materjalil on head heli neelavad omadused. Kuna turvas on happelise pH- tasemega, siis see ka ei hallita.

Akustilised tooted on turvalised siseruumide helimaailma pehmendamiseks ja M1/CE klassifitseeritud (ei eralda emissiooni ehk keskkonnale kahjulikke kemikaale ega lõhna ja on turvalised siseruumidesse). Plaate käsitletakse ökoloogiliste värvidega, mis on samuti M1/CE – klassifitseeritud.

Ruumi akustika või heliisolatsiooni parandamiseks mõeldud paneelid sobivad nii koju, kontorisse, lasteaega kui ka kooli.

Akustilise plaadi omadused:

  • Materjal : turvas 80% ja polüester 20%
  • Standardmõõtmed: 594mmx594mm ja 1194mmx594mm, maksimaalne mõõt 1200mmx2400mm
  • Standard paksus : 20mm, 30mm, 40mm ja 50mm
  • Heli summutamise võime A-klass (EN ISO 354 & EN ISO 11654)
  • Tulekindlusklass: B (EN 13501-1:2018)
  • Soojusjuhtivus : 0,037 W/ mK (EVS-EN 12667)
  • Kinnitamine liimiga, teibiga, liistudega, naeltega või ripplae süsteemiga
  • Kuna toode on tehtud looduslikust materjalist, võib plaatides esineda erinevusi seoses plaadi värvi või plaadi tasasusega
  • Eri aegadel värvitud plaatides võib esineda ka värvitooni erinevust

Standardsed värvitoonid on naturaalne (pruunikas, värvimata), valge, hall, must, punane, türkiis. Kuna akustilisi plaate käsitletakse M1 – klassifitseeritud värvidega, siis eritellimusel saab neid toonida peaaegu kõikidesse värvitoonidesse.

Akustilistele plaatidele saab printida pilte, tähti või logosid. Reljeeftrükk toob uusi võimalusi individuaalsele kunstile. Lisaks on võimalus paneele välja lõigata mistahes kujuga.

Akustiliste paneelide kohta leiab rohkem infot siit: https://isku.ee/akustilised-paneelid

Täpsem hind sõltub konkreetsest projektist.

Küsi pakkumist!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055