Fotod on illustratiivsed.

Akustilised paneelid / ruumijagaja Jäkälä

760,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: SIINNE

Laos

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Rikasta interjööri ökoloogiliselt põneva lahendusega!

SIINNE sisustustoodetes põimuvad omavahel kunst, akustika ja disain ning sealjuures kasutades looduslikku materjali – turvast.

Akustilised paneelid Jäkälä toimib interjööris nii ruumijagajana kui ka paranab akustikat. Nelinurksetest paneelidest koosnev riputatav “sein” pakub parajal määral privaatust, kuid mõjub siiski õhuliselt. Erinevatest toonidest koosnev akustiliste paneelide komplekti võib kasutada ka akna ees kardina asemel.

Jäkälä paneelid on standardvalikus valge, helehall või tumehall. Neid võib kokku komplekteerida ka teiste SINNE paneelidega, moodustades erinevaid geomeetrilisi kujundeid. Lisaks on võimalus tellida ka oma kindlat soovitud värvitooni, küsi selle kohta lisa!

Kaasaegse disainikeelega SIINNE valgustid loob ruumi loomulikku rahu, vaikuse ning harmoonia kaunil ja isikupärasel moel. Valgustid sobivad nii avalikku kui kontoriruumi ning ka kodusesse interjööri. Tooted on valmistatud Soomes ning neile on omistatud Design from Finland ja Avainlippu sertifikaadid.

Materjal: 80% turvas ja 20% polüester

Kinnitus: riputuskonksud

Antud hind kehtib komplektile, mis koosneb 9 paneelist. Soovi korral saab ka suuremaid ja erimõõdus lahendusi.

Mõõdud: 1011 x 1942 mm.

Rohkem tehnilist infot ja näidiseid leiab siit.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055