AV kapp-pult Tendo

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kasutades Tendo AV kapp-pulti on esitlust teha või loengut pidada puhas lust!

Tendo AV kapp-pult on nii funktsioonidelt kui kõrguselt loodud püstijala esitluste sujuvaks läbiviimiseks. Lauaplaadile ja vaheriiulile on mugav asetada abimaterjale või kasutatavat tehnikat. Nägus suletav kapp mahutab kirjanduse, näidismaterjalid, õppevahendid või muu vajaliku. Kapp-pulti saab kasutada ka ajutise töökohana või ruumiosa eraldajana. 

Tendo kapid koos sama sarja riiulite ja sahtliboksidega võimaldavad sul luua moodsa terviklahenduse kontori, koduse töötoa, laste- või teenindusasutuse jaoks. Kaasaegse skandinaavialiku joonega Tendo sari on loodud klientide erinevatele vajadustele mõeldes. Tendo kaasabil saad luua puhta ilmega ruumi, kus kõigele tarvilikule on oma koht.

Tendo AV kapp-pult ühildub materjalilt ja mõõtudelt teiste Tendo sarja esemetega ning toimib hästi ka koos Matrix laudade ning Link ja Element vaheseintega. Nii on sul kõige mõistlikuma individuaalse lahenduse loomisel rohkelt mänguruumi! Sisusta kas terve ruum korraga või täienda mööblit ajapikku vastavalt vajadustele.

Kasutaja saab ise valida kapp-puldi värvitooni ja materjali, aga ka lukud ja jalgade stiili. Jalgade valikus on rattad, sokkel ja jalad. Samuti on sinu otsustada, kas tellid kapi eest lahtisena või suletuna. Kappi on võimalik lukustada. Soovi korral saab paigaldada sellised lukud, et Tendo kappide ja töölaudade sahtliboksid avaneksid sama võtmega.

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055