Fotod on illustratiivsed.

AV kapp-pult Tendo

418,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: Isku

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kasutades Tendo AV kapp-pulti on esitlust teha või loengut pidada puhas lust!

Tendo AV kapp-pult on nii funktsioonidelt kui kõrguselt loodud püstijala esitluste sujuvaks läbiviimiseks. Lauaplaadile ja vaheriiulile on mugav asetada abimaterjale või kasutatavat tehnikat. Nägus suletav kapp mahutab kirjanduse, näidismaterjalid, õppevahendid või muu vajaliku. Kapp-pulti saab kasutada ka ajutise töökohana või ruumiosa eraldajana.

Tendo kapid koos sama sarja riiulite ja sahtliboksidega võimaldavad sul luua moodsa terviklahenduse kontori, koduse töötoa, laste- või teenindusasutuse jaoks. Kaasaegse skandinaavialiku joonega Tendo sari on loodud klientide erinevatele vajadustele mõeldes. Tendo kaasabil saad luua puhta ilmega ruumi, kus kõigele tarvilikule on oma koht.

Tendo AV kapp-pult ühildub materjalilt ja mõõtudelt teiste Tendo sarja esemetega ning toimib hästi ka koos Matrix laudade ning Link ja Element vaheseintega. Nii on sul kõige mõistlikuma individuaalse lahenduse loomisel rohkelt mänguruumi! Sisusta kas terve ruum korraga või täienda mööblit ajapikku vastavalt vajadustele.

Kasutaja saab ise valida kapp-puldi värvitooni ja materjali, aga ka lukud ja jalgade stiili. Jalgade valikus on rattad, sokkel ja jalad. Samuti on sinu otsustada, kas tellid kapi eest lahtisena või suletuna. Kappi on võimalik lukustada. Soovi korral saab paigaldada sellised lukud, et Tendo kappide ja töölaudade sahtliboksid avaneksid sama võtmega.

Antud hind kehtib kapile Tendo AV laiusega 40 cm, materjal valge melamiin, pealmine plaat O6 valge lam 215

Lae alla inglisekeelne Tendo AV tooteleht siin.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055