Fotod on illustratiivsed.

Dekoratiivpadi Adele / 45×45 cm

34,00 27,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kaunis kodu on tõenäoliselt enamiku inimeste soov. Kaunidus hõlmab mitut erinevat asja – nii välimust, asju, aga ka inimsuhteid ja armastust. Kodusoojuselgi on ju mitu erinevat tasandit, tegemist ei ole ainult füüsilise soojusega.

Selleks aga, et kodus valitseks harmoonia, armastus ja tolerantsus, on vaja ka harmoonilist ja ilusat õhustikku. Siin tuleb mängu dekoratiivesemed ja sisekujundus, sest need on ruumiloomisel suureks toetajaks.

Valides õiged värvitoonid, sisustuselemendid ja sobitades need kõik omavahel täiuslikult ka kokku, ongi võimalik muuta tuba ilusaks. Sisustustekstiil, mille alla kuuluvad dekoratiivpadjad ja -tekid, loovad palju õdusat atmosfääri. Kavalamad kodukujundajad teavad, et mõttekas on seinad-laed-põrandad teha suhteliselt tagasihoidlikud, sest tekstiili ja dekoratsiooniga saab igal aastaajal uue kujunduse luua!

Sisustustekstiilide tootja Lennol pakub igal hooajal uusi ja põnevaid tooteid. 

Dekoratiivpadi Adele on ilusa must-valge mustriga, muutes kodu silmapaistvaks, omanäoliseks ja moodsaks. Padi sobib imeliselt nii elutuppa diivanile, aga ka magamistuppa voodile. Kombineeri patja ka samas stiilis pleediga!

Mõõdud: 45×45 cm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055