Fotod on illustratiivsed.

Diivan Tere

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Istmesari Tere ütleb lõbusa ning siira „Tere!“ kõikidele su klientidele – soe vastuvõtt on alati garanteeritud! Tegemist on Isku disainiosakonna juhi Antti Olini loodud kerge ja mängulise istmeseeriaga, mis on kavandatud spetsiaalselt fuajee- ja puhkeruumidesse.

Tere-seeriasse kuuluvad lihtsa disainiga pehme tool, kahe- ja kolmekohaline diivan, tumba ning diivanilaud. Kõiki neid elemente on võimalik kombineerida täpselt oma parema äranägemise järgi. Kogu inspiratsiooni kõrvalolevast värvikast pildigaleriist!

Loomulikult on iga oote- ning puhkeruum oma erilise ning isemoodi näoga. Seepärast pakume ka Tere istmesarja puhul veelgi enam isikupärastamise võimalusi. Tooli ja diivanit on võimalik tellida nii käetugedega kui ka ilma. Istmepadja ning tumba võib katta vastupidava riide või nahaga. Lisavarustusena on võimalik tellida ka praktilist kirjutusalust.

Nii käetugi, kirjutusalus kui ka laua puitosad on kaetud halli Nextel-kattega, kuid neid võib tellida  ka värvituna valgeks või mustaks. Metallosade värvivalikus on hall, hõbe ning kroom. Kui soovid Terest luua suuremaid kooslusi, on istmepatju võimalik omavahel ka ühendada. Oleme oma kodulehel ära toonud vaid mõned illustreerivad tooted Tere-seeriast. Lisaks oleme meelsasti valmis tegema pakkumise, mis on mõeldud just sulle!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055